Společnost AQUASYS spol. s r.o. neustále systematicky modernizuje a doplňuje strojový park stavebních mechanizmů využívajících nejmodernější techniku firem CATERPILLAR, JCB a VOLVO. Díky této špičkové technice naše společnost nabízí provádění veškerých zemních, demoličních a bouracích prací ve vysoké kvalitě a produktivitě, což se příznivě odráží v jednotkových cenách realizovaných zakázek. Použitím biologicky odbouratelných maziv je eliminováno možné negativní působení v oblasti životního prostředí a ochrany krajiny. V zájmu plného využití kapacit strojového vybavení nabízí naše společnost i pronájem stavebních strojů včetně obsluhy

Pásová rýpadla Kolová rýpadla Minirýpadla
Dozery Grejdry Kráčející rýpadla
Dempry Čelní nakladače Vibrační válce
Drcení / recyklace PHM Řízení staveb GPS
Frrézování povrchů    


Propagační materiály společnosti AQUASYS

V případě Vašeho zájmu o zaslání materiálů s představením společnosti AQUASYS a aktuální nabídkou strojového vybavení, nám zašlete e-mail na adresu aquasys@aquasys.cz.

Propagační materiály Vám budou obratem zaslány poštou. Velmi oceníme, když k adrese připojíte i oblast činnosti Vaší společnosti s kontaktní osobou.
AKTUALITY

Čelní nakladač VOLVO L120H

V letošním roce jsme rozšířili náš strojový park o čelní nakladač VOLVO L120H
AQUASYS - VOLVO L120H

Nové kolové rýpadlo VOLVO EW140D

Naše společnost rozšířila svůj strojový park o zbrusu nové kolové rýpadlo VOLVO EW 140D.

Frézování povrchů

V letošním roce jsme rozšířili portfolio našich služeb o frézování povrchů. Naši mechanizaci jsme doplnili o silniční frézu WIRTGEN W 50 DCi.
WIRTGEN W 50 DCi

Nový přírustek - CAT 308E

Společnost AQUASYS rozšířila strojový park o nový přírustek CAT 308E.

Rozšíření strojového parku

Strojový park společnosti se rozrostl o dvě nová kolová rypadla.
» Více